Konflikty na pracovisku vyrieši dobrý líder alebo koučingPosted by On


Medzi základné piliere každej firmy by malo patriť prostredie, v ktorom sa zamestnanci cítia skoro ako doma. Čoraz viac času sme nútení tráviť v práci, a preto mnohé veľké firmy zavádzajú vo svojich priestoroch oddychové a zábavné zóny. Je to skvelá vec, pokiaľ tam máte s kým plnohodnotne tráviť čas potrebný na váš oddych.

Čo môže zabrániť tomu, aby ste tam sedeli so svojimi „pracovnými kamarátmi“ a nepremýšľali, kam si pošlete svoj životopis? Kolegyňa, čo všetkých v kuchynke ohovára? Šéf, ktorý práve pred celým tímom na vás nakričal? Alebo ten akože tímový hráč, ktorý vám stále kradne nápady.

Konflikty na pracovisku sú najväčšou rakovinou úspechu. Ostávate po nich demotivovaný, znechutený, nahnevaný, ale hlavne začnete stagnovať. Ako prežiť v živom organizme zvanom firma, plnom primátov s emóciami a rozdielnymi názormi?

V článku pre podnikajte.sk https://www.podnikajte.sk/zamestnanci-a-hr/konflikty-na-pracovisku-a-koucing zistíte, že konfliktom nezabránite, ale môžete sa ich naučiť riešiť inak. Tak, aby vám nenarúšali vašu pohodu v práci a nepremýšľali ste nad novými pomenovaniami vášho šéfa.

odborné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *